Najnovšie recenzie zo sekcie Akustické gitary

Takamine G320

Takamine G320

Pridané: 8. februára 2013

velmi dobry pomer kvalita/cena

Pridané: 3. februára 2013

• Ma vyborny zvuk

Gitaru som dostal ako darcek a je fakt dobra len na hmatnik si musim este zvyknut. Odporucam kupit dobry zvuk a dobre sa na nej hra

Fender CD-60 V3

Fender CD-60 V3

Pridané: 15. januára 2013

Zakúpený v MUZIKER.sk

• vzhľadom k cene prenádherný zvuk
  • kvalitné spracovanie
  • nadstaviteľný krk
  • dobrá ladiaca mechanika
  • tvrdšie struny
  • vzhľadom k tvrdším strunám, pri slabšom stlačení tóny vrndžia
  • rozladí sa v priebehu troch dní

Túto gitaru rozhodne odporúčam, v danej cenovej kategórii je to to najlepšie, čo môžete kúpiť. Zvuk je krásny, telo pekné, pevné a kvalitne spracované. Nadstaviteľný sklon krku a úzky hmatník zabezpečí čo najväčší komfort pri hraní či už akordov, alebo pri vybrnkávacej technike. Čo ma však zamrzelo boli tvrdšie struny, čo prináša fakt, že človek musí naozaj silnejšie zatlačiť, aby akord hral čisto a bez náznaku tzv. ,,vrndžania´´. Taktiež keď na nej nehrám tri dni, cítim počuteľné rozladenie a zachytí ho aj ladička. Ale stále to gitara v tejto cene najlepšia a v porovnaní s modelmi Ibanez, Epiphone, Pasadena alebo SX má profesionálny zvuk, legendárna značka Fender teda potvrdzuje, že to vie aj s akustickými gitarami. Pokiaľ hľadáte gitaru, s ktorou chcete začať a nechcete ju tak skoro vymeniť za novú, je to najlepšia voľba.

Pridané: 13. januára 2013

• jednoducha gitara pre zaciatocnika + obal + vyukove dvd

dcera sa chce ucit hrat na gitare a je uplna zaciatocnicka, takze sx dg 1 k mi uplne vyhovuje pre tento ucel,
cena bola priazniva a paci sa mi, ze boli ku gitare doplnky, takze to bol pekny vianocny darcek

Pridané: 4. januára 2013

• Prislusenstvo

Ide o solidnu gitarku, pred kupou som ju vyskusal a porovnaval v kamennom obchode s inymi aj ovela drahsimi modelmi (napr. Yamaha FG 730S), a za svoju cenu pre mna ako nenarocneho hraca poskytne rovnaky uzitok ako gitara 3x drahsia. Na zahodenie nie je ani pribalene prislusenstvo, najma stojan na gitarku potesi. Co sa tyka hratelnosti urcite nepatri medzi najjednoduchsie hlavne pre zaciatocnikov, ale uz len pre jej jasny zvuk je to dobra volba. Ten ma dostal hned na prve pocutie a vedel som, ze toto je gitara ktoru si urcite kupim.

Yamaha F310P

Yamaha F310P

Pridané: 31. decembra 2012

Dobrýpomer cena kvalita

Takamine GS320

Takamine GS320

Pridané: 25. decembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Má výborný zvuk,dcéra je sňou maximálne spokojná.

Za dobrú cenu výborný akustický zvuk vrelo odporúčam.

Gypsy Rose GRA 1 K CPK

Gypsy Rose GRA 1 K CPK

Pridané: 24. decembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Krásna farba v skutočnosti.
  • Na takú cenovú kategóriu gitary slušný zvuk.
  • Púzdro a popruh v cene.
  • za tú cenu nič

Na tak malú gitaru výborný zvuk, mám viac veľkých aj drahších gitár doma a porovnával som to a je to veľmi slušné.
Pre dievčatá 10-15.rokov nádherná gitara - omoc lepšie vyzerá v skutočnosti ako na obrázku, je veľmi slušné továrenské spracovanie gitary.
Dievčatá budú vzhľadom gitary unesené a okrem toho neni to len hračka, skutočne to veľmi slušne na takú malú gitaru hrá.

Pridané: 11. decembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

• sestra je uplne unesená z tejto gitary :)

Tento produkt si vybrala moja sestra, pretoze jej bol odporuceny. Uplne sa zamilovala :)

SX SG14

SX SG14

Pridané: 7. decembra 2012

Zakúpený v MUZIKER.sk

• Výborna pre začiatočníkov ako ja
  • Pekný zvuk
  • Váha
  • Niesu....

Výborna gitara pre začiatočníkov ako ja. Je veľmi ľahká a v peknom prevedení. Je dostatočne pevná a netvaruje sa. Nehrozí žeby sa z hmatníka urobila hokejka ;) :D. Zle je na nej, že nehraje sama :( Pretože ešte veľmi hrať neviem :D.

Dowina DCE222

Dowina DCE222

Overený zákazník Hudobné Centrum Overený zákazník

Pridané: 24. júna 2012

(naposledy upravené 24. júna 2012)

Zakúpený v Hudobné Centrum

Za dobrú cenu kvalitný výrobok.

Pridané: 26. marca 2012

• naj naj naj gitara
  • vyborny zvuk
  • pefektny tvar tela
  • priemerne siroky hmatnik
  • no proste...
  • Najlepsia gitaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nic

Urcite si ju kupte je to vyborna gitaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaa gitara!!!!!!

• kvalita

Velmi dobra volba pre zacinajucich aj pokrocilych hracov na gitaru, velmi dobre spracovanie, zvuk, aj prevednie gitary.
Znacka pasadena sa vyznacuje kvalitnymi produktami za nizke ceny. Odporucame..

Akustická gitara, Dreadnought. Vrchná doska - masívny smrek, zadná strana a boky - mahagón, krk-Nato, hmatník - palisander, lisovaná rozeta, chrómovaný hardware, matný povrch,farba Natural.

Mam ju cca 2,5 roka, jediny problem co som s nou mal bol kolik v kobylke-2x mi vystrelil pri navijani novej struny ale bolo hned vyriesene. Zvuk ma na moje potreby vyborny a cena nie je o com na to ze, je to masiv

Najlepsia!

zdravim,,chcem si kupit akusticku gitaru s prednou doskou z masivneho dreva(smrek,ceder)a tato pasadena je najlacnejsia co som tu nasiel,s masivnou prednou doskou,, chcem sa spytat ako je mozne ze ma taku nizku cenu,a ci je dobra-ci ladi,aky ma zvuk,,ak by niekto vedel,vdaka :)

• spracovanie

gitara, akustická: Acoustic Guitar Dreadnought s výrezom, vrchná doska - smrek, zadná strana a boky - mahagón, krk NATO, hmatník - palisander, kobylka palisander, tlačená rozeta, kovové struny, matná povrchová úprava, farba Natural.

Kúpil som si túto gitaru ale myslel som si že to je len taký šmejd.. no keď som ju naladil a zahral prvý akord, môj názor sa zmenil :D krásny zvuk a krásne prevedenie! len mám taký problém, ak mi praskne jedna struna neviem aké struny by na ňu pasovali.. ak by ste vedeli prosím poradte! vopred Ďakujem ;)

Ubral som 1 hviezdičku lebo nalepka okolo rezonančneho otvoru sa zoškrabuje ale to nič nemeni na jej velmy krasnom zvuku ...Myslim že sa dodava s dajakymi 11tkamy strunamy ... a hrubšie struny jej velmy krasne pasuju :).. užastna Gitara za super cenu ...Odporučam =)

• Spracovanie

Najlepsia!

• Vlastnosti

Priatelia, objednal som si tuto gitaru s vedomim, ze ak mi nesadne, tak ju v lehote vratim, lebo Pasadena je na trhu novinka, ktoru som nepoznal. ALe ked som ju chytil do ruky a zahral prvy akord, padla mi sanka. Ma brutalne hutny basovy a pritom priezracny zvuk, skoro jak Jumbo, je dobre remeselne spracovana a sadla mi do ruky jak rit na serbel. CHalani z kapely cumeli ! Za tie peniaze nic lepsie nezozeniete. DObre drzi ladenie......milujem ju.

Tenson Dreadnought D1 Violinburst

Tenson Dreadnought D1 Violinburst

• spracovanie

Znacka tenson je znama dobrou cenou na trhu a takisto velmi kvalitnymi produktami v tejto cene.
Gitara je vhodna pre zacinajucich, pokrocilych a mierne profesionalnych hracov.
Ak sa rozhodnete kupit tuto gitaru, urcite zvolte nas internetovy obchod, kde najdete vela podobneho tovaru za skvele ceny. Dostupnost tovaru je zvycajne do 24 hodin, takisto doprava nad 100€ zadarmo.

Tenson Dreadnought D1 Violinburst akustická gitara

Vrchná doska smrek, spodok a boky lipa, hmatník javor, 21 pražcov, mechaniky Diecast, farba violinburst.

Spruce top natural, back and sides Basswood light brown

Back and sides Basswood

Top and back binding black

Fingerboard and bridge Maple black

Diecast, chrome plated machine heads

High gloss finish 2-way Bi-Flex truss-rod

Niečo navyše = gitaru vám skontrolujeme a nastavíme na nej dohmat a

Tenson Dreadnought D1 Redburst

Tenson Dreadnought D1 Redburst

• vykon

Tenson Dreadnought D1 Redburst akustická gitara

Acoustic Select Series D10 Dreadnought, spodok a boky katalpa, vrchná doska smrek, hmatník palisander, 21 pražcov, mechaniky Diecast, farba redburst (červený burst).

Tenson Dreadnought D10 Black

Tenson Dreadnought D10 Black

Pridané: 25. januára 2012

(naposledy upravené 25. januára 2012)

• farba

Tenson Dreadnought D10 Black akustická gitara

Acoustic Select Series D10 Dreadnought, spodok a boky katalpa, vrchná doska smrek, hmatník palisander, 21 pražcov, mechaniky Diecast, farba black (čierna).

Niečo navyše =

Tenson Dreadnought D10 Redburst